Kobiece hity wśród e-booków

Popularność e-booków właściwie nikogo już nie dziwi. Ogromna dostępność, mobilność i niższe, w porównaniu do tradycyjnych egzemplarzy, ceny to podstawowe atuty elektronicznych publikacji, które niezwykle skutecznie zdobyły serca tysięcy rodzimych czytelniczek. Jednak e-booki mają też coś wspólnego ze swoimi papierowymi odpowiednikami. Wśród nich także można wyróżnić niekwestionowane kobiece hity.

W świecie tajemnic i namiętności

Wiele pań, oddając się lekturze, pragnie przenieść się w świat pełen intryg, tajemnic i namiętności. To wszystko, a nawet znacznie więcej, można odnaleźć w Pięćdziesięciu twarzach Greya autorstwa Eriki Leonard, występującej pod pseudonimem E. L. James. W powieści przedstawiona została historia młodej studentki literatury i przystojnego, zamożnego i dojrzałego biznesmena, których znajomość to pełna pożądania fascynująca podróż do głęboko skrywanych erotycznych fantazji.

Książka, która do tej pory doczekała się kontynuacji pod postaciami Ciemniejszej strony Greya oraz Nowego Oblicza Greya,odniosła wielki sukces i w mgnieniu oka stała się bestsellerem, wywołującym jednocześnie gorące dyskusje. E-book, dostępny w wielu sklepach i księgarniach internetowych, bije rekordy popularności, a kuszącej perspektywie poznania tej pozycji nie mogło oprzeć się też tysiące kobiet.

Inspirująca rzeczywistość

Przedstawicielki płci pięknej zainteresowane nieco lżejszą, ale równie oryginalną lekturą, chętnie sięgają po książkę Anny Witowskiej Babskie fanaberie… czyli w cholerę z tym wszystkim. Historie, powstałe w wyniku inspiracji prawdziwym życiem, skutecznie zapadają w pamięć, wzbudzają szereg rozmaitych emocji, a nawet motywują do działania, w związku z czym bardzo szybko zyskały miano niezbędnika każdej kobiety.

Innym rodzimym hitem jest Kochanie, zabiłam nasze koty Doroty Masłowskiej, której powieści cieszą się powodzeniem nie tylko wśród czytelniczek, ale także regularnie zdobywają uznanie w oczach krytyków. Autorka, bardzo wnikliwie przyglądająca się polskiej codzienności, tym razem prezentuje swoje spostrzeżenia dotyczące młodych ludzi, tworzących klasę średnią, niemających pomysłu na życie i jak zawsze robi to w swój wyszukany, dowcipny sposób.

W poszukiwaniu kobiecych hitów

Te i inne e-booki z powodzeniem można odnaleźć w licznych sklepach i księgarniach internetowych, takich jak Merlin, który jest prawdziwym skarbcem publikacji umilających drogę do pracy, długą podróż, jak również relaksujących po pełnym wyzwań, intensywnie spędzonym dniu. Bogatą ofertę tworzy niemal 20 tysięcy pozycji, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet.

Modzie na czytanie książek w wersji elektronicznej bez większych oporów uległo też wiele kobiet, a ich zainteresowanie tą formą publikacji nieustannie rośnie. Chwile z e-bookiem to dla nich możliwość oderwania się myślami od natłoku obowiązków, beztroskiej rozrywki oraz przeniesienia się w niekoniecznie oderwany od rzeczywistości świat powieści, pozwalający spojrzeć na wiele aspektów życia z całkiem nowej perspektywy.

zdjęcie: sxc.hu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *