Krem BB – pielęgnacja i makijaż skóry w jednym!

Czym jest Krem BB

To kosmetyk określany mianem beauty balm, a dokładnie jako balsam na niedoskonałości. Występuje w formie kremu w postaci lekkiej i aksamitnej konsystencji. Jest alternatywą do podkładu lub fluidu, jednak cechuje się większą delikatnością. Posiada podwójne zastosowanie, które bazuje na jednoczesnym upiększeniu cery i troski o nią pod kątem pielęgnacyjnym.

Wpływ na estetykę skóry twarzy polega na wygładzeniu jej i wyrównaniu kolorytu, przy jednoczesnym zmatowieniu niedoskonałości. Cera nabiera wówczas na naturalnym pięknie i promienności, ponieważ jest pełna świeżego blasku.

Jeżeli chodzi o właściwości pielęgnacyjne, te opierają się głównie na nawilżeniu skóry, czyli jej odpowiedniemu nawodnieniu. Wpływa to na ogólną zdrowotność cery, przez co zyskuje ona na wizualnej estetyce. Krem BB przywraca także naturalne pH skórze oraz umożliwia stopniowe, ale skuteczne wyeliminowanie niedoskonałości.

Dla kogo Krem BB

Jest to kosmetyk niezwykle uniwersalny, ponieważ łączy w sobie zarówno korzyści pielęgnacyjne oraz kosmetyczne – czyli właściwości jakie wnosi makijaż. Dzięki takiej różnorodności może być stosowany przez każdego, kto chce zadbać o skórę kompleksowo. Krem BB jest bezpieczny, dlatego może być stosowany na każdy typ skóry, zarówno wrażliwą, jak i problematyczną. Nie wpłynie on na pogorszenie jej stanu, ale przeciwnie pomoże zregenerować ją kompleksowo. To niezmiernie istotne, ponieważ w przypadku pielęgnacji lub makijażu cery wrażliwej, należy dokładnie przeanalizować zastosowanie kosmetyków, jakich chcemy użyć. Niewłaściwy ich wybór może pogorszyć stan cery, sprawiając, że będzie ona wyglądała nieestetycznie i niezdrowo.

La Roche-Posay potwierdza, że Krem BB nie posiada negatywnego wpływu na skórę. Jest bezpieczny i skuteczny jeżeli chodzi o bogactwo jego zastosowań. Może być śmiało aplikowany w celu zmatowienia niedoskonałości i zadbania o skórę pod kątem pielęgnacyjnym.

Jak prawidłowo wybrać Krem BB

Kosmetyk ten pomimo, iż jest uniwersalny wobec zastosowania na różnorodny typ cery, to występuje pod postacią odmiennych odcieni, który musi być dopasowany do kolorytu cery. To podstawa, by krem mógł spełniać swoje właściwości. Z drugiej strony warto zwrócić uwagę na skład produktu i przeanalizować oznaczenia, jakie znajdują się na jego opakowaniu. Ma to służyć podkreśleniu pewności, co do bezpieczeństwa stosowania Kremu BB w codziennej pielęgnacji skóry twarzy.

Krem BB od La Roche – Posay   skupia się na potrójnym zastosowaniu wobec potrzeb cery. Przede wszystkim wpływa na prawidłowe funkcjonowanie gospodarki wodnej skóry, poprzez jej skuteczne nawilżanie. Sprawia, że twarz pozbawiona jest wszelkich podrażnień i stanów zapalnych, dzięki jej kojeniu i delikatności, jaką kosmetyk wnosi na powierzchnię skóry. Podtrzymuje także zależności ochronne i sprawia, że warstwa lipidowa, jako obronna spełnia swoją rolę, uniemożliwiając tym samym negatywny wpływ niebezpiecznych czynników na cerę.

Posiadając minerały pigmentacyjne idealnie dopasowuje się do naturalnego kolorytu cery, podkreślając jej piękność. wpływa tym samym na wydobycie blasku i świeżości, poprzez oddalenie ziemistości cery i jej zmęczenia.

Dzięki hipoalergiczności i testowaniu dermatologicznemu może być aplikowany na każdy typ skóry, nawet na wrażliwą. Zapewnia kompleksową regenerację pod kątem estetycznym i pielęgnacyjnym. Krem BB to jedyny tak uniwersalny kosmetyk jeżeli chcemy zadbać o cerę w sposób dogłębny i wszechstronny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *