Naturalne wsparcie wątroby

Wątroba jest największym gruczołem w organizmie człowieka, waży około 1,5 kg i odgrywa kluczową rolę w różnych chemicznych przemianach. Wątroba jest najważniejszym narządem, odpowiedzialnym za oczyszczanie organizmu. Obok niej, funkcję tę pełnią również nerki, śledziona, płuca, skóra, układ limfatyczny. Jej skomplikowana budowa, pozwala na wykonywanie nawet 500 zadań, niektóre z nich wykonuje wyłącznie ona i nie może przejąć ich inny organ.

Wątroba między innymi neutralizuje toksyny, zajmuje się magazynowaniem koniecznych do życia substancji, typu witaminy, białka, bierze udział w procesie krzepnięcia. Zdrowa wątroba to podstawa prawidłowego funkcjonowania organizmu (więcej informacji na www.hepatil.com).

Laboratorium organizmu

Wątroba bywa określana mianem laboratorium organizmu, gdyż to w niej zachodzą przemiany chemiczne oraz biochemiczne. Nieprawidłowe funkcjonowanie wątroby prowadzi do jej upośledzenia, a w efekcie ma wpływ na funkcjonowanie pozostałych organów. By wątroba była zdrowa należy o nią dbać od młodych lat. Naturalne suplementy diety, wspomagające pracę wątroby, stanowią nieodzowny element diety współczesnego człowieka. Żyjemy szybko, w stresie, często sięgając po niezdrowe potrawy, a do tego alkohol, papierosy, kawa czy inne używki wpływające na wątrobę. Naturalnym wspomagaczem dla wątroby jest cholina, zawarta w dostępnych suplementach diety Hepatil. Niedobór choliny w organizmie ma negatywny wpływ na funkcjonowanie wątroby, a jak wiemy produkcja choliny przez organizm często jest za niska, by zaspokoić potrzeby organizmu. Stąd konieczne jest jej uzupełnianie naturalnymi suplementami diety.

Kompleksowo, oczyszczająco, na trawienie

Suplementy Hepatil nie tylko dbają o prawidłowe funkcjonowanie wątroby, ale również oczyszczają ją czy wpływają na proces trawienia. W zależności od potrzeb organizmu do wyboru Hepatil, Complex, Trawienie, Detox. Tradycyjny Hepatil wspomaga pracę wątroby i dba o właściwy metabolizm tłuszczów. Hepatil Complex w swoim składzie zawiera witaminy z grupy B oraz witaminę E. Między innymi dba o utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego. Hepatil Trawienie ma w swoim składzie: ekstrakt ziela z karczocha, olejek mięty pieprzowej, ekstrakt z ostropestu plamistego. Suplement wspomaga trawienie, dobroczynnie wpływa na pracę jelit i co najważniejsze chroni wątrobę. Hepatil Detox przeznaczony jest dla wszystkich, którzy nie tylko chcą dbać o wątrobę, ale również oczyścić organizm z toksyn. Suplement w składzie ma algi chlorelli, cholinę oraz ziele z karczocha. To idealne połączenie naturalnych składników, które pomaga pozbyć się metali ciężkich z organizmu, wspomagając codzienną pracę wątroby. Suplementy Hepatil to naturalne wsparcie dla codziennej pracy wątroby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *