Przewodnik po prezentach na Dzień matki - podaruj coś niespodziewanego!

Przewodnik po prezentach na Dzień matki - podaruj coś niespodziewanego!

Kategorie
modne okulary na plaży

Do Dnia Matki zostało jeszcze kilka dni, ale już teraz warto zastanowić się nad niebanalnym prezentem dla ukochanej mamy, który będzie nie tylko wartościowy, ale i funkcjonalny. W tym roku warto postawić na coś niespodziewanego, co sprawi, że każda mama poczuje się doceniona i wyjątkowa.

  1. Okulary Ray-Ban - znana marka dla wyjątkowej mamy

  2. Najmodniejsze okulary 2019

  3. Okulary przeciwsłoneczne dla modnych mam

Idealnym prezentem na Dzień Matki są nowe okulary, które nie tylko pomagają utrzymać wzrok w dobrej kondycji, ale stanowią również modny dodatek do wielu stylizacji. Dla mam, które nie noszą okularów korekcyjnych, idealne będą modele przeciwsłoneczne z dodatkową polaryzacją lub okulary zerówki.

Okulary Ray-Ban - znana marka dla wyjątkowej mamy

Marka Ray-Ban słynie z połączenia doskonałej jakości produkowanych okularów z ich designerskim, modnym wyglądem. Oferta tego producenta jest tak szeroka, że można w niej znaleźć okulary przeciwsłoneczne lub korekcyjne dla każdej mamy, niezależnie od preferencji i wady wzroku. W okularach ważna jest jakość widzenia, a ta w produktach tej znanej marki jest doskonała. Okulary Ray-Ban są wytrzymałe i wykonane z dbałości o najmniejszy detal - to prezent, który mama będzie mogła używać przez lata. Każdy model można idealnie dobrać do kształtu twarzy, co sprawia, że jego użytkowanie będzie bardzo wygodne. Duży wybór okularów Ray-Ban jest dostępny na twojesoczewki.com.

Najmodniejsze okulary 2019

Najmodniejsze okulary 2019 to modele ekstrawaganckie, które odwołują się do trendów współczesnej mody. Dla mamy odważnej idealne będą okulary przeciwsłoneczne z oprawkami, przypominającymi robocze okulary ochronne. Minimalistkom można podarować klasyczne okulary Ray-Ban okrągłe lub owalne z kolekcji New Wayfarer lub Aviator.

Okulary Ray-Ban

Dla modnych mam, lubiących klasykę, polecane są modele, które czerpią to co najlepsze ze stylu lat 70., czyli z czasów młodości naszych mam. Okrągłe lenonki to prawdziwy hit tego roku!

Okulary przeciwsłoneczne dla modnych mam

Wybierając okulary przeciwsłoneczne lub korekcyjne jako prezent dla mamy, trzeba kierować się ich przeznaczeniem i preferencjami adresatki podarunku. Do jazdy samochodem warto wybrać okulary z polaryzacją i powłoką antyrefleksyjną. Na słoneczne dni najlepsze będą okulary fotochromowe, które gwarantują bardzo wysoką jakość widzenia, niezależnie od pory dnia i intensywności światła słonecznego. Wraz z okularami warto podarować mamie gadżety do ich pielęgnacji oraz dekoracyjne, personalizowane etui.