Rewolucja w odchudzaniu

Moda na bycie fit dotarła także do Polski. Na ścieżkach biegowych jogging uprawiają tłumy a siłownie pękają w szwach od liczby osób, pragnących aktywnie spędzać wolny czas. Coraz więcej z osób zwraca szczególną uwagę na swoją dietę. Nie od dziś wiadomo, że zdrowe odżywienie i ruch gwarantują szczupłą sylwetkę. Odpowiedzią na najnowszą modę są najnowsze technologie pomagające schudnąć i dbać o zdrowie.

Era szału na monotonne jadłospisy czy restrykcyjne diety odchodzi w zapomnienie. Nie chcemy odchudzać się szybko i z szeregiem wyrzeczeń. Pragniemy zdrowej alternatywy, która zapewni nam długotrwałe efekty. Chcemy ufać ekspertom, a nie pseudo znawcom. Dlatego warto przyjrzeć się bliżej nowoczesnym technologiom, które pozwolą nam osiągnąć sukces w odchudzaniu. Należą do nich mobilne aplikacje dietetyczne. Wyróżniającą się na rynku jest aplikacja DietMap. To zupełnie nowe podejście do całego procesu diety, zapewniające sukces w odchudzaniu.

Smaczna i różnorodna dieta

Oferta programu DietMap to zbilansowane plany żywieniowe, które zostały ułożone przez dietetyków klinicznych. Jadłospisy są atrakcyjną propozycją dla miłośników klasycznej diety oraz tych, którzy uwielbiają nowości i eksperymenty kulinarne. W bazie posiłków znajdziemy potrawy bezglutenowe, wegetariańskie, wegańskie oraz danie skomponowane ze składników należących do superfoods (żywności o pozytywnym działaniu na organizm) takich jak komosa ryżowa, jagody goji czy spirulina.

Zarządzaj swoim odchudzaniem

DietMap daje ogromne możliwości wszystkim użytkownikom. Wykupując abonament zyskujemy dostęp nie tylko do zbilansowanych planów żywieniowych, ale także do narzędzi pozwalających nam skuteczniej chudnąć. Na wstępie sami decydujemy ile kilogramów i w jakim czasie pragniemy zrzucić. Program nieustannie czuwa nad bezpieczeństwie diety i nie pozwala na zbyt szybką utratę masy ciała. Dzięki temu dieta jest zdrowa, a przede wszystkim skuteczna. Zapewnia stopniową redukcję masy cała, co zmniejsza ryzyko wystąpienia efektu jo-jo.

Jeśli nie smakuje ci danie zaproponowane przez dietetyka masz możliwość wymiany posiłku na inny o podobnej kaloryczności. Dzięki temu dowolnie modyfikujesz jadłospis bez konsekwencji dla podstawowych założeń diety. Opcja, która pozwala dodawać własnej potrawy (z przeliczoną automatycznie wartością odżywczą i energetyczną) umożliwia, wprowadzenie ulubionego dania w każdym momencie trwania diety. W przypadku zbyt dużej kaloryczności potrawy, program automatycznie modyfikuje kolejne posiłki i dalej trzyma dietę w ryzach.

Kompleksowe wsparcie

DietMap swoim podopiecznym oferuje także szerszą pomoc, czyli narzędzia wspierające odchudzanie. Dzięki nim jest staje bardziej efektywne. Dodatkową korzyścią jest to, że program pomaga nam kształtować właściwe nawyki żywieniowe. Jak regularne odżywienia się, które jest możliwe dzięki przypominajcie, aktywnej przed każdym posiłkiem. Kolejna funkcja, automatyczna lista zakupów, to ułatwienie podczas planowania menu. Produkty widoczne na liście to wszystkie artykułu niezbędne do przygotowania posiłków w diecie. Bardzo przydatne narzędzie kontroler wagi, to niezastąpiony motywator. Pozwala nam śledzić postępy diety i w graficzny sposób przedstawia spadek masy ciała.

DietMap to nie tylko funkcjonalna i przejrzysta aplikacja. To także portal, na którym znajdziemy ciekawe artykuły, porady dietetyka, założymy własny blog czy podzielimy się opinią na forum. Świetnym dopełnieniem programu jest fanpage, punkt obowiązkowy do „zlajkownia” przez miłośników nowinek dietetycznych, zdrowych przepisów i kulinarnych inspiracji.

Internet to nieograniczony dostęp do pożytecznych informacji, możliwy z niemal każdego sprzętu i najodleglejszego zakątka świata. Skorzystajmy z tego dobrodziejstwa naszych czasów i sprawmy sobie osobistego dietetyka, który będzie zawsze przy nas, w telefonie, na tablecie czy w komputerze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *