Z brylantem w ustach

Dopiero niedawno zdążyliśmy przyzwyczaić się do kilkunastu kolczyków w uszach, kółek w nosie czy pępku, a tu już pojawia się nowe zastosowanie biżuterii. Od niedawna specjalistyczne zakłady stomatologiczne ozdabiają zęby kryształkami Swarovskiego, brylancikami czy złotem.

Pomysł na takie umiejscowienie biżuterii przyszedł jak zwykle z Ameryki. Hollywood to miejsce, gdzie, aby zaistnieć, trzeba czymś zaskoczyć. Tak też się dzieje. Co pewien czas któraś z bardziej ekscentrycznych gwiazd wprowadza nowy element do swojego stroju, biżuterii czy wyglądu. W ten sposób pojawiła się na salonach biżuteria umieszczana na zębach.

Dziś małe kryształki, drogie kamienie czy złoto błyszczące podczas uśmiechu, nie jest już tylko domeną gwiazd. Każdy kto ma takie życzenie może wybrać się do specjalistycznego gabinetu stomatologicznego, gdzie dentysta założy mu taki dekoracyjny drobiazg.

Zanim jednak zdecydujesz się na założenie biżuterii na zęby pamiętaj, aby wybrać dobry i sprawdzony gabinet. Jest to bardzo ważne, gdyż źle nałożona ozdoba może zniszczyć szkliwo lub po prostu odpaść. Stomatolog, który ma wprawę w tego rodzaju zabiegach, nałoży Ci ozdobny drobiazg w ciągu 15 minut. Klej, który jest do tego celu wykorzystany zapewni długotrwałe utrzymanie się ozdoby na zębach, nie niszczy szkliwa, a kiedy biżuteria Ci się znudzi dentysta po prostu ją zdejmie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *