Za co kochamy trampki Converse?

Trampki uważane są przez wielu za jedne z najlepszych butów sportowych. W latach 90 były najmodniejsze. Miał je każdy: od przedszkolaków aż po emerytów. Millenium przyniosło nowe trendy, które wyrażały się poprzez uwielbienie do nowości i futurystycznego designu. Trampki odeszły więc do lamusa, ale po kilku latach znów powróciły do łask. Topowym producentem trampek jest firma Converse. Kochane przez miliardy ludzi na całym świecie. Oto lista rzeczy, za które kochamy trampki tej firmy.

Za wygodę

Trampki Converse są bardzo wygodne. Chociaż i tak wydaje nam się, że to określenie to wciąż za mało, aby w pełni oddać to, jak komfortowo się je nosi. Specjalny rodzaj gumy pozwala podeszwie współpracować ze stopą, a precyzyjne wykończenie dopełnia dzieła.

Za wierność tradycji

Od ponad 100 lat trwa historia marki Converse. Przez większość tego czasu firma nie zmieniła sposobu tworzenia swoich kultowych trampek. Mimo wielu zmian związanych ze zmianą zarządu czy sposobu patrzenia na świat, nadal dla firmy liczy się jakość. Nie rezygnują z materiałów, które się sprawdzały od lat. Dodają za to nowe, ale dopiero po upewnieniu się, że będą tak samo funkcjonalne jak poprzednie. Tradycją Converse’a jest też słuchanie swoich klientów i liczenie się z ich zdaniem. Taka postawa zasługuje na uznanie.

Za unikalny design

Jest jeden model trampek, po którym od razu wiadomo, że to Conversy. Tak, zgadliście, mówimy o modelu zaprojektowanym przez Chucka Taylora. To dzięki niemu ulepszono konstrukcję tych butów i dodano wysoką cholewkę. To właśnie trampki tej marki były pierwszymi butami, które mogły się pochwalić tak futurystycznym designem, który zdecydowanie wychodził poza szablony narzucone przez współczesne im wtedy trendy. I chociaż Converse ma w swojej ofercie również buty z niską cholewką, to i tak te z wysoką są uważane za topowy model.

Za różnorodność

Skończyła się era czarno-białych trampek. Teraz im bardziej kolorowo, tym lepiej. Converse doskonale to rozumie, dlatego wprowadza coraz to nowe i unikalne wzory. Jednokolorowe, tęczowe, z motywem skóry węża, w panterkę, w kwiatki, w geometryczne wzory, w gwiazdki…ufff! Nie starczy nam oddechu aby wymienić wszystkie wzory, które są dostępne dzięki tej marce.

Za funkcjonalność

Dobre buty sportowe powinny być wygodne, dobrze wyglądać, ale też muszą być funkcjonalne. Takie właśnie są Conversy. Sprawdzają się nie tylko na boisku do koszykówki, lecz także w innych warunkach. Możemy je nosić każdego dnia, jako uniwersalne buty do przemieszczania się, ale też możemy w nich jeździć na rowerze, na deskorolce, hulajnodze, skakać i biegać. Ich funkcjonalność przewyższa nasze oczekiwania. Po prostu trampki marzenie.

Za niezależność

Firmy z branży obuwniczej bardzo często łączą się lub zmieniają nazwy. Conerse jest niezależny od samego początku. Chociaż listy historii zmusiły je do chwilowego przebranżowienia się (aby produkować ubrania dla żołnierzy w trakcie trwania I wojny światowej), to jednak nigdy nie sprzedali się i nie pozwolili na zmianę swojego wizerunku. Nie poddawali się też nigdy bezmyślnym trendom i nie próbowali tworzyć butów, które były niepraktyczne. Zawsze skupiali się na tym, co robią najlepiej, a tym są właśnie ich trampki.

Za to, że nigdy nie wychodzą z mody

Moda jest przewrotna, a trendy bardzo szybko przemijają. Ale mając trampki Converse nie musicie się o to martwić. Skoro firma może się pochwalić ponad 100 letnią tradycją, to oznacza to jedno – zawsze był na nie popyt. Takie marki jak Adidas czy Nike zmieniają swoje produkty dostosowując je kształtem czy odpowiednimi materiałami do panujących w danym momencie trendów. Converse jest wyjątkowy, bo od pierwszej zaprojektowanej pary ich wygląd praktycznie się nie zmienił. Fason wciąż pozostaje ten sam.

Jeśli i Wy należycie do miłośników trampek Converse i nie potraficie się im oprzeć, to zajrzyjcie do naszego sklepu internetowego e-sporting.pl. Czekają tam na Was Conversy w wielu rozmiarach i kolorach. U nas każdy znajdzie odpowiednią dla siebie parę w wyjątkowo niskich cenach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *