Zapewnij sobie olśniewający uśmiech!

W dzisiejszych czasach zdrowy uśmiech to podstawa sukcesu. To nasza wizytówka, dzięki której inni ludzie postrzegają nas w pozytywny sposób. Co jednak zrobić, gdy stan naszego uzębienia daje wiele do życzenia? Z pomocą przychodzi nowoczesna stomatologia estetyczna, która proponuje idealne rozwiązanie tego typu problemów, czyli rewolucyjny zabieg DSD, pozwalający zaprojektować piękny uśmiech.

Czym jest DSD?

Digital Smile Design to innowacyjna metoda, opracowana przez brazylijskiego dentystę. Christian Coachman słusznie zauważył, że niezwykle trudnym zadaniem jest opracowanie planu leczenia pod kątem oczekiwanych efektów. Dlatego wpadł na oryginalny pomysł i wymyślił projektowanie indywidualnego uśmiechu, poprzez który pacjent ma możliwość odzwierciedlenia swojej osobowości i pozwala na stworzenie go zgodnie z fizycznymi cechami konkretnej twarzy.

Proces projektowania uśmiechu nie jest zbytnio skomplikowany; składa się z następujących etapów.

  1. Pierwsza wizyta w gabinecie stomatologicznym, podczas której przeprowadza się szczegółową konsultację z pacjentem trwa ok. 1,5 godziny, ale jest konieczna z wielu powodów.
  2. Wykonuje się wtedy serię zdjęć i filmów twarzy, zębów oraz uśmiechu, które przydadzą się do stworzenia wizualizacji.
  3. Odbywa się także rozmowę, która ma na celu przybliżenie specjaliście charakteru pacjenta i jego oczekiwań, co do zabiegu.
  4. Ponadto ekspert szczegółowo analizuje zależności między zębami i ustami a rysami twarzy i mimiką po to, aby po chwili jak najdokładniej wykonać projekt przy pomocy cyfrowych planszy. Konsultacja z pacjentem jest możliwa na każdym etapie planowania leczenia, co jest niezwykle wygodną opcją, umożliwiającą jednoznaczną komunikację pomiędzy obiema stronami.
  5. Ostatnim etapem jest wykonanie wzoru w pracowni protetycznej. Pozwala to na “przymierzenie” przyszłych efektów i ocenę ich trafności.

Zalety DSD

Digital Smile Design pozwala przede wszystkim na wybór rozsądnej metody leczenia ortodontycznego. Ma niewątpliwie wiele zalet różnego rodzaju. Nowoczesna technologia daje możliwość obejrzenia naszych prostych zębów bez zbędnych ubytków bądź nieestetycznych przebarwień. DSD pozwala zakomunikować stomatologowi nasze precyzyjne oczekiwania, co do efektów danego zabiegu. Oszczędza to pacjentowi wielu rozczarowań, a lekarzowi komunikuje, gdzie może popełnić potencjalny błąd – stwierdza ekspert z warszawskiej kliniki stomatologicznej Smile Design Clinic. Założeniem DSD jest przejrzystość. Wizualny plan leczenia zapewnia komfort w planowaniu jego poszczególnych faz.

Metoda projektowania własnego uśmiech cieszy się coraz większą popularnością w kraju i na świecie. Z rezultatów zadowolone jest już liczne grono pacjentów. To idealny sposób, aby dostosować uśmiech do indywidualnych upodobań i konsekwentnie dążyć do realizacji ostatecznego efektu. Przekonaj się sam! Skorzystaj z profesjonalnej usługi DSD, a uśmiech na ustach po zobaczeniu wyników – gwarantowany! Nie narażaj się więcej na długotrwałe, kosztowne i bolesne zabiegi, co do których nie masz żadnej pewności, że okażą się one satysfakcjonujące.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *